• To event minęło.

Harcerska Akcja Letnia 2018

30 lipca - 23 sierpnia

Już dużymi krokami zbliża się nasza przygoda, która dla nie których będzie trwała dwa, a innych trzy tygodnie w lesie. Tegoroczny obóz spędzimy w towarzystwie szczepu 62 MDHiZ „Szaniec”.

1.Terminy obozów:

• Obóz zuchowy: 30.07-13.08.2018
  • Obóz harcerski: 30.07-23.08.2018

2. Koszt

Koszt wyjazdu wynosi dla zuchów- 990 zł, a dla harcerzy- 1300 zł.

3. Wyjazd

Wszyscy razem wyjeżdżamy o godzinie 6:00 z parkingu BGŻ Arena, ul. Andrzeja 1, wracamy w to samo miejsce. Podczas obozu nie będzie możliwości rozmowy telefonicznej z dziećmi. Natomiast kadra będzie dostępna codziennie w godz. 14:30 – 16:00.Dzieci do rodziców będą pisały mnóstwo listów i kartek. W tym roku  brak jest odwiedzin.

4. Korespondencje

Adres do korespondencji:

Imię i nazwisko dziecka
Zgrupowanie obozów Szczepu „Szaniec” w Zyzdrojowym Piecku
Ul. Wolności 1 Piecki, 11-710

5.Karty

Zwrot kart kwalifikacyjnych: do dnia 15 czerwca 2018.

6. Płatność

Dane do przelewu:
Chorągiew Stołeczna ZHP, Hufiec Pruszków, ul. JASNA 2 , 05-804 Pruszków,
2911 4010 1000 0024 1284 0010 02

Wpłacając pieniądze za wyjazd na konto hufca proszę o podanie następujących informacji:
– formuła: dodatkowa składka zadaniowa członkowska – obóz
– imię i nazwisko dziecka
– nr i nazwę drużyny

7.Zdrowie

Przed wyjazdem warto udać się do dentysty na kontrolę.
! Proszę o rzetelne wypełnianie karty uczestnika w części zdrowie. To pomoże nam w opiece nad dziećmi.
! Leki przyjmowane na stałe proszę zapakować, podpisać (opakowania), opisać sposób podawania
! Dzieci nie mogą mieć przy sobie żadnych leków
.

8. Ekwipunek

Wyposażenie uczestnika obozu

Wyposażenie na drogę:
mundur polowy, kilka złotych w monetach 1 i 2 zł na toalety, chusteczki wilgotne, prowiant (prosimy nie dawać dzieciom reklamówek, wszystko powinno być zapakowane w mały plecak lub chlebak) Dzieci, które mają chorobę lokomocyjną, powinny wziąć odpowiednie leki.

9.Różne

Kieszonkowe dzieci najlepiej oddać kadrze w depozyt – zapakowaną kopertę (lub torebkę strunową – preferujemy taką formę) oznaczoną imieniem i nazwiskiem oraz kwotą należy dać przed podróżą. Warto pieniążki włożyć w banknotach po 10 zł i bilonie po 5 zł (głównie zuchy)

Prosimy nie wysyłać dzieciom paczek z żywnością i słodyczami. Dzieci otrzymują pełnowartościowe posiłki oraz owoce i słodycze. Większe ilości skutkują dolegliwościami u dzieci.

! Na obozie obowiązuje zakaz posiadania mp3, mp4, telefonów komórkowych, tabletów, gier i innych urządzeń elektronicznych !

Bardzo zachęcamy do zapisania swoich pociech na wielką letnią przygodę, 🙂

Start:
30 lipca