Wigila Hufca ZHP Pruszków

Już 19 grudnia (w sobotę) spotykamy się we wspólnym wigilijnym kręgu razem z innymi członkami Hufca ZHP Pruszków. Wigilia odbędzie się w hali sportowej ZNICZ ul. Bohaterów Warszawy 4. Spotykamy się na miejscu o godzinie 9:45.  Przewidywany koniec godzina 13.

W tym roku każde środowisko przygotowuje „stół świąteczny” wybranego kraju. Nasz Szczep wybrał WŁOCHY. Nasz stół musi być udekorowany, na nim 2 świąteczne potrawy oraz 3 desery charakterystyczne dla ludzi z południa. W czasie Wigilii naszym zadaniem będzie prezentacja stołu oraz jednej tradycji świątecznej z Włoch, a wszystko to w ramach międzyśrodowiskowego konkursu. Chętni do rozstawienia stołu spotykają się o 9:00. Każdy przynosi włoską ozdobę na stół, śmiałków chętnych do przygotowania reprezentujących nas potraw lub mający dobre na nie pomysły – zapraszamy do zgłoszeń.

Dodatkowo każda z drużyn przygotowuje swoją świąteczną konkursową bombkę. Szczegóły u drużynowych.

W czasie Wigilii grzeczne drużyny odwiedzi Mikołaj z podarkami, planowana jest także artystyczna niespodzianka! To ostatnie spotkanie harcerskie w tym roku.

zyczenia2013

Post Author: Wódz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *