Zimowisko Szczepu 2016

zimo

Zimowisko jest to 8-dniowy wyjazd organizowany w czasie ferii przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych – od zuchów do wędrowników. Uczestnikom zapewniamy pełne wyżywienie, codziennie 3 bloki zajęć programowych. Dla chętnych przewidziana jest również możliwość nauki jazdy na nartach codziennie podczas jednego z bloków, niejeżdżący w tym czasie saneczkują, budują ze śniegu i spacerują na świeżym powietrzu. W tym roku nasz szczep jedzie na zimowisko samodzielnie.

Zimowisko odbędzie się w dniach 7-14.02.2016r. w Pyzówce
k. Nowego Targu. Koszt udziału w wyjeździe to 650 zł, dodatkowy koszt udziału w zajęciach na stoku to ok. 350 zł (nie wpłacamy na konto, tylko gotówką przy wyjeździe razem ze zgodą na zajęcia na stoku). Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

SĄ WCIĄŻ WOLNE MIEJSCA!!!

Dane do wpłaty (UWAGA – inne niż w latach ubiegłych!):
MBank 56 1140 1010 0000 2412 8400 1001
Chorągiew Stołeczna ZHP, Hufiec Pruszków
ul. Jasna 2, 05-804 Pruszków
Tytuł wpłaty – „Dodatkowa składka zadaniowa, imię i nazwisko, Paderewski, HAZ 2016” Np. „Dodatkowa składka zadaniowa, Jan Kowalski, Paderewski, HAZ 2016”

Zgłoszeń należy dokonywać mailowo(szczep.paderewski@gmail.com) lub telefonicznie
(a nawet SMSowo) do Druhny Gosi. Każde przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone. Przy zgłoszeniu prosimy o wstępną informację czy dziecko planuje uczestniczyć w dodatkowych zajęciach narciarskich. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Przypominamy jak dobrze bawiliśmy się zimą zeszłego roku: https://szczeppaderewski.wordpress.com/2015/01/

Post Author: Wódz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *